Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Mağazamıza kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Mağazamızdan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Kredi Kartı Güvenliğimiz

Mağazamız alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Bu yüzden, mağazamız üzerinden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

SSL sertifikalı mağazamız, Türkiye’nin en yaygın online ödeme altyapılarını kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak SSL sertifikası tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

ÜCRETSİZ KARGO

150 TL Üzeri Ücretisiz Kargo

Online Ödeme

Banka veya Kredi Kartı İle Ödeme

7/24 Sipariş

Web Sitemizden 7/24 Sipariş Verebilirsiniz.

%100 Güvenli

Web Sitemiz SSL Serfitikasına Sahiptir.

Sepet

Üye ol

No account yet?

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE!

Bir ürün seçerken ürünün tasarımına, kumaşına, koruma özelliklerine, markasına, modeline ve üzerinize tam olmasına dikkat ediniz korumalı modeller için bu çok önemlidir. Sitemizde en uygun fiyatlarla satışa sunulan kışlık ve yazlık motorcu kıyafetleri tişört çeşitleri kapüşonlu ve kapüşonsuz sweat çeşitleri  kot pantolonları motorcu aksesuarlarını kask çeşitlerini baff çeşitlerini kısacası motor aksesuarlarına dair herşeyi bulabilirsiniz.  En bilinen ve en çok tercih edilen markaların kaliteli ürünlerini uygun fiyatlara almak için hemen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Motosiklet ürünlerini seçerken mutlaka üzerinize tam oturmasına dikkat edin. Tam oturmayan modellerde koruma özelliklerini kullanamazsınız. Mağazamızdaki Motorcu kıyafetlerini hem motor sürerken hem de günlük hayatta giyebilirsiniz. Her bütçeye uygun motorcu kıyafetlerini ve aksesuarlarını  detaylı olarak inceleyin ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek size özel fırsatlarları satın alın.

İki Teker Tshirt

Facebook Instagram WhatsApp WhatsApp